اخبار

برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس کارگروه تخصصی کشوری بازرسان کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور معاون روابط کار

برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس کارگروه تخصصی کشوری بازرسان کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور معاون روابط کار
پنجمین جلسه ویدیو کنفرانس کارگروه تخصصی کشوری بازرسان کار وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی با حضور معاون روابط کار، مدیر کل بازرسی کار و رؤسای ستادی و اجرایی و اعضاء کارگروه‌های تخصصی سراسر کشور در تاریخ 97/2/15 برگزار شد.

 

در این جلسه جناب آقای مهندس مشیریان معاون روابط کار ؛ ضمن تبریک فرارسیدن فصل بهار و گرامیداشت اعیاد شعبانیه  به تبیین برنامه های سال جاری با موضوع فعالیتهای کارگروههای تخصصی، نحوه اقدامات ادارات اجرایی استانها در خصوص حمایت از کارفرمایان جهت کاهش مشاغل سخت و زیان آور در راستای سالم سازی محیط کار در کارگاهها، کاهش حوادث ناشی از کار بالاخص در کارگاههای ساختمانی، بکارگماری مسؤلین ایمنی در کارگاههای مشمول قانون کار و کنترل مؤثر اشتغال اتباع خارجی در راستای بکارگماری حداکثری نیروی کار ایرانی و ... پرداختند .

در ادامه نیز مظفری مدیر کل بازرسی کار و دبیرشرایعالی حفاظت فنی ضمن قدردانی از تلاش های بازرسان کار کشور در سال گذشته و اعلام تثبیت نرخ حوادث کشوری در سال 1396 به رغم حوادث تاسف بار نیمه نخست سال پیش، اهم برنامه های سال جاری بازرسی کار در راستای سالم سازی محیط کار و کاهش حوادث ناشی از کار با موضوعات مطروحه تشریح و به ابهامات و سوالات ادارات اجرایی برخی از استانها در مباحث مربوط به آموزش مسئولین ایمنی و جلب مشارکت سازمان تامین اجتماعی و ... پاسخ دادند .

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۱:۱۱
اداره کل بازرسی کار |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید