اخبار

بازرسی همزمان از 46 کارگاه آب شیرین کن و 25 شرکت مستقر در کشتی سازی در استان هزمرگان

بازرسی همزمان از 46 کارگاه آب شیرین کن و 25 شرکت مستقر در کشتی سازی در استان هزمرگان

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای صیانت از سرمایه های انسانی و منابع مادی و بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت نفت و تعاون، کار ورفاه اجتماعی، اجرای نظام نامه ایمنی در صنایع نفت استان ضرورت دارد.

هادی ابراهیمی در نشست با مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، بر آموزش ایمنی کارگران، استفاده از پیمانکاران دارای صلاحیت ایمنی و بکارگیری مسولان ایمنی دارای صلاحیت تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز با بیان اینکه تولید، ایجاد اشتغال، صیانت از نیروی کار و کاهش حوادث یکی از اولویت های مهم این شرکت است، گفت: این شرکت توجه به ایمنی و تاکید بر آموزش های تخصصی را همواره مورد توجه قرار داده است.

فریبا بهزادی، رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان نیز با اشاره به این که وظیفه بازرسان نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقررات و دستورالعمل های قانون کار است، گفت: بازرسان کار این اداره کل امروز از 46 کارگاه آب شیرین کن و 25 شرکت مستقر در کشتی سازی بازرسی کردند. وی اظهارداشت: بازرسان کار استان با احساس مسئولیت و تعهد و دقت نظر در بازرسی ها با در نظر داشتن تمام موارد قانونی، نقش خود را در بالا بردن سطح ایمنی درکارگاه ها و کاهش حوادث ناشی از کار ایفا می کنند.

۱ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۰۸
اداره کل بازرسی کار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید