اخبار

بازدید معاون روابط کار و مدیرکل بازرسی کار از پالایشگاه در دست احداث نفت قشم

بازدید معاون روابط کار و مدیرکل بازرسی کار از پالایشگاه در دست احداث نفت قشم
بازدید معاون روابط کار و مدیرکل بازرسی کار از پالایشگاه در دست احداث نفت قشم

حاتم شاکرمی، معاون روابط کار و هیات همراه در  ادامه برنامه سفر استان هرمزگان، ضمن بازدید از  پالایشگاه در دست احداث نفت قشم واقع در منطقه آزاد قشم، از نزدیک با کارگران، کارفرمایان و‌ پیمانکاران به گفتگو‌ نشست.
رییس شورای عالی حفاظت فنی با تقدیر از مدیران عملیاتی آن واحد که ساختارهای ایمنی و بهداشت کار  را به خوبی در ساخت و‌ اجرای این پروژه رعایت نموده اند، از  سرعت اجرای آن نیز قدردانی کرد.
شاکرمی، ظرفیت مرکز تحقیقات و‌ تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار ‌ استان‌ هرمزگان در آموزش نیروی کار آن واحد را یادآور شد ‌ و فرایند تعیین صلاحیت امور  ایمنی امور پیمانکاری را به عنوان عاملی مهم در ارتقای ایمنی ‌محیط کار  دانست.

در این دیدار علی مظفری، مدیرکل بازرسی کار، ضمن قدردانی از اقدامات مرتبط با ایمنی عملیاتی در ساخت آن پالایشگاه، ایمنی در صنایع فرآیندی را واجد اهمیت بسیار دانست و ابراز امیدواری کرد تا تکمیل این پروژه بدون هیچ حادثه جدی ناشی از کار صورت گیرد و در زمان افتتاح آن بتوان با افتخار بر سردر آن واحد نوشته شود که ساخت این مجموعه بدون هیچ حادثه منجر به فوت انجام شده است.
شایان ذکر است، در این سفر علاوه بر ابراهیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، مظفری مدیرکل بازرسی کار ، پرکنی رییس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، شیخی مسیول مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مشاور معاونت روابط کار و جمعی از مدیران استانی و‌ مناطق آزاد وی را همراهی می کردند.

۱۲ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید