اخبار

سرپرست اداره کل بازرسی کار: هدف مقدس و مشترک اداره کل بازرسی کار با مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، حفظ و صیانت نیروی کار، با استفاده از تمام ظرفیتها می باشد

سرپرست اداره کل بازرسی کار: هدف مقدس و مشترک اداره کل بازرسی کار با مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار،  حفظ و صیانت نیروی کار، با استفاده از تمام ظرفیتها می باشد
سرپرست اداره کل بازرسی کار گفت: هدف مقدس و مشترک اداره کل بازرسی کار با مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، حفظ و صیانت نیروی کار، با استفاده از تمام ظرفیتها می باشد.

به گزارش اداره کل بازرسی کار، احمد رضا پرنده، در اولین جلسه هماهنگی و هم افزایی اداره کل بازرسی کار و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار که روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ در آن مرکز برگزار گردید اظهار کرد: هدف مقدس و مشترک اداره کل بازرسی کار با مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار،  حفظ و صیانت نیروی کار، با استفاده از تمام ظرفیتها می باشد.

وی افزود: با استفاده از تمام ظرفیتها برای سلامت نیروی کار تلاش خواهیم نمود همچنین آموزشها هدفمند خواهند شد.

سرپرست اداره کل بازرسی کار گفت :در مناطق و مشاغل پر حادثه نظارتها و آموزشها در اولویت برنامهای مشترک اداره کل بازرسی کار و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار خواهد بود

  مهندس کرمی رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار نیز ضمن تایید گفت: با تمام وجود با اداره کل بازرس کار همکاری نموده و در جهت انجام کار هدف مند حرکت خواهیم نمود.

 

در این جلسه که معاونین و روسای ادارات ستادی و معاونین  مرکز و روسای گروه های کاری مرکز  حضور داشتند، مهمترین محورهای قابل همکاری مورد نظر برای ارتقای فرهنگ ایمنی و حفظ و صیانت از نیروی کار برای جامعه هدف (کارگران ،کارفرمایان ،پیمانکاران و ....) از جمله مسائل قانون کار بویژه فصل چهارم  و مواد مختلف آن ، تهیه و تدوین  و بازنگری آیین نامه های حفاظت فنی مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین تهیه کلیپ های آموزشی، راهبری آموزش ایمنی کار و اولویت های آموزشی برای پیشگیری از حوادث شغلی بر اساس آمار موجود و مسائل تخصصی و فنی ایمنی ، ظرفیت های ارائه دهندگان خدمات ایمنی و  مشاوران حفاظت فنی را در اولویت قرار دادند.

در خاتمه مقرر گردید این جلسات بصورت ماهانه و منظم برگزار و با تشکیل کارگروه های تخصصی مدیریتی و کارشناسی  لازم ،موارد پیگیری شود.

 

 

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۷:۴۳
اداره کل بازرسی کار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید