اخبار

سرپرست اداره کل بازرسی کار: برگزاری نشستهای تخصصی و پاسخگویی به مراجعین مردمی در حاشیه سفر ریاست جمهور به استان آذربایجان شرقی

سرپرست اداره کل بازرسی کار: برگزاری نشستهای تخصصی و پاسخگویی به مراجعین مردمی در حاشیه سفر ریاست جمهور به استان آذربایجان شرقی
در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی، مهندس پرنده در ماموریت دو روزه و حضور در میز خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با برگزاری هفت نشست تخصصی بیان داشت: برای این مردم عزیز و کارگران تلاش گر از تمامی ظرفیت ها برای صیانت نیروی کار استفاده خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل بازرسی کار، در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی، «احمدرضا پرنده» در ماموریت دو روزه و حضور در میز خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تشکیل نشستهای تخصصی در استان به گفتگو و بررسی مشکلات و نیازهای مردمی و رفع آنها پرداخت.

سرپرست اداره کل بازرسی کار،  با برگزاری هفت نشست تخصصی اظهار داشت:  برای این مردم عزیز و کارگران تلاش گر، از تمامی ظرفیت ها برای صیانت نیروی کار استفاده خواهیم کرد. 

هفت نشست تخصصی :

نشست تخصصی با  بازرسان کار استان آذربایجان شرقی، آشنایی با توانمندی و فعالیت های آنها ، شنیدن نظرات و پیشنهادات همکاران واعلام برنامه های مهم اداره کل بازرسی کار.

نشست تخصصی با مسئول کانون شوراهای اسلامی کار کارگران استان  آذربایجان شرقی پیرامون آموزش تشکلات کارگری در پیشگیری از حوادث.

نشست تخصصی با نماینده انجمن و مسئول بازرسان کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان آذربایجان شرقی جهت آموزش ایمنی پیشگیری از حوداث برای کارگران ساختمانی.

حضور در دبیرخانه مشاغل سخت و زیان آور تبریز و دیدار همکاران  و بررسی تخصصی فعالیتهای انجام شده.

حضور در اداره بازرسی کار شهرستان تبریز دیدار صمیمانه با بازرسان کار،گفتگو و بررسی مشکلات و نیازها و همچنین بهره مندی از نظرات و پیشنهادات همکاران برای اجرای طرح های بازرسی کار، بررسی تخصصی فعالیت بازرسان کار و اعلام اهداف و برنامه های محوری اداره کل بازرسی کار. همچنین بررسی نحوه ارایه خدمات در بخش سخت و زیان آور بصورت تخصصی و کارشناسی و ملاحظه نمونه درخواست متقاضیان، استعلام از تامین اجتماعی، مطالعه نظر کارشناس هیت بدوی ، آرای صادره هیت بدوی، اعتراض به آرای بدوی و صورتجلسات هیئت تجدید نظرضمن مطالعه دقیق گزارش مشترک بازرس کار،تامین اجتماعی و کارشناس بهداشت حرفه ای

نشست تخصصی با مسئول کانون انجمن مسئولین ایمنی و بهداشت و محیط زیست استان  آذربایجان شرقی و بررسی فعالیت های انجمن و بحث و گفتگو جهت استفاده از تمامی ظرفیت ها برای بکارگیری کارشناسان ایمنی در واحدها و همچنین آموزش ایمنی برای شرکتها.

نشست تخصصی با همکاران مرکز تحقیقات، آشنایی با توانمندی و فعالیت همکاران و بررسی چگونگی ارایه خدمات مرکز به جامعه هدف، شنیدن نظرات و پیشنهادات همکاران، اعلام برنامه های مشترک اداره کل بازرسی کار و مرکز تحقیقات و تعلیمات کشور و به تناسب آن همکاری ویژه اداره بازرسی استان با مرکز تحقیقات استان.

 

پرنده در این سفر ضمن برگزاری نشست تخصصی با همکاران مرکز تحقیقات وتعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کارشمال غرب کشوربرای آشنایی با توانمندی و فعالیت همکاران و بررسی چگونگی ارایه خدمات مرکز به جامعه هدف، به دیدار صمیمانه با بازرسان کار،  بررسی مشکلات و نیازهای آنان پرداخت.

 سرپرست اداره کل بازرسی کار با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات همکاران برای اجرای طرح های بازرسی کار ، توضیحاتی را در خصوص اهداف و برنامه های محوری اداره کل بازرسی کار را ارائه نمودند.

 

 

 
 

۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۵۸
اداره کل بازرسی کار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید