اخبار

برگزاری جلسه بهبود فرایندهای اداره کل بازرسی کار با حضور احمدرضا پرنده

برگزاری جلسه بهبود فرایندهای اداره کل بازرسی کار با حضور احمدرضا پرنده
جلسه بهبود فرایندها باحضور سرپرست اداره کل بازرسی کار، نمایندگان دفتر تحول اداری و بهبود روشها ، مجری و مشاور طرح بهبود و اصلاح فرایندهای بازرسی کار از دانشگاه خوارزمی و سرپرست گروه توسعه و امنیت نرم افزار برگزار گردید.

 

به گزارش اداره کل بازرسی کار، جلسه بهبود فرایندها باحضورسرپرست اداره کل بازرسی کار، نمایندگان دفتر تحول اداری و بهبود روشها، مجری و مشاور طرح بهبود و اصلاح فرایندهای بازرسی کار از دانشگاه خوارزمی و سرپرست گروه توسعه و امنیت نرم افزار  مورخ 1401/3/25 در دفتر مدیر کل بازرسی کار برگزار گردید.

در این جلسه، سرپرست اداره کل بازرسی کار ضمن توضیح در خصوص تجربیات خود در بهبود فرایندها و مشکلات اجرایی نمودن آن، اصلاح فرایندها را در برنامه ریزی و اجرا مهم دانست.

وی افزود: باید میزان اثربخشی اصلاح فرایندها در بهبود خدمات ارزیابی شود همچنین ارزیابی مقایسه میزان اثر بخشی فرایندها در حین اجرا و پس از بهبود فرایندها ، حائز اهمیت است.

پرنده ضمن اشاره به لزوم راه اندازی هرچه سریعتر زیرسامانه های اداره کل بازرسی کار در سامانه جامع روابط کار، بر دستیابی به راهکار اجرایی نمودن روشهای بهبود پیشنهادی از طریق همکاری سه جانبه اداره کل بازرسی کار، فناوری اطلاعات و دفتر تحول اداری و بهبود روشها تاکید نمود.

در جلسه بهبود فرایندها، دکتر ملیحی، مجری و مشاور طرح بهبود و اصلاح فرایندهای بازرسی کار از دانشگاه خوارزمی،  گزارشی از مواردی که از تشکیل 25 جلسه کارشناسی در سال گذشته با همکاری نمایندگان ستادی و اداره کل بازرسی کار استان تهران، تهیه و تنظیم شده بود، را در قالب پاورپوینت ارائه داد.

 

۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۰۷
اداره کل بازرسی کار |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید